"Небезпечні" жіночі фрази | "Dangerous" female phrases






1. "Ну і чудово!"

Цю фразу жінки зазвичай використовують в самому кінці суперечки – коли вони праві, а вам потрібно заткнутись.

2. "Нічого не сталося"

А ось це вже тиша перед бурею. Це "нічого" явно щось означає, так що будьте напоготові. Сварки, які починаються з "нічого не сталося", зазвичай закінчуються – "ну і чудово" (див. пункт №1).

3. "Ну-ну, продовжуй, продовжуй…"

Це – виклик, а не дозвіл на продовження. Так що ні в якому разі не продовжуйте!

4. Важке зітхання

Це невербальна заява-звернення, яка означає приблизно наступне: вона вважає вас повним кретином і не розуміє, чому взагалі витрачає час на те, щоб стояти тут і сперечатись з вами ні про що.

5. "Все добре"

Одна з найнебезпечніших фраз, яку чоловік може почути від жінки. "Все добре" означає, що вона бере тайм-аут, щоб придумати, коли і яким чином ви поплатитесь за свою помилку.

6. "Спасибі… / дякую…"

Якщо жінка сказала вам спасибі, не питайте за що. Просто скажіть їй – "нема за що". Є, правда, тонкий момент: якщо замість простого "спасибі" ви почуєте "спасибі велике!" (З наголосом на слово "велике"), то повинні відразу помітити тонкий сарказм, що звучить в її голосі. Після цього ні за що на світі не говоріть – "нема за що", бо почуєте – "неважливо" (див. далі).

7. "Неважливо"

Це – витончений жіночий спосіб послати чоловіка кудись далеко.

8. "Не турбуйся, я сама …"

Ще одна небезпечна фраза. Найчастіше використовується тоді, коли жінка вже кілька разів просила чоловіка щось зробити (викинути сміття, зібрати шкарпетки розкидані по кімнаті, забити цвях, і.т.д), і виявивши, що він навіть не підвівся з крісла, почала робити все сама. Пізніше ця ситуація виллється в дурне чоловіче запитання “Що не так?” і жіночу відповідь під номером 2.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Найприємніші чоловічі аромати | The Most Attractive Men's Fragrances

Як розійтись з дівчиною

Що таке БДСМ та які практики до нього відносять

На які українські бренди варто звернути увагу

100 віджимань за 42 дні.

П’ять етапів ранкового пробудження (для тих, хто постійно ставить будильник на повтор)